Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Förgätmigej, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2011, olja på duk, ca 41x33 cm

731995

2020-02-04