Åkdyna Skåne
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÅKDYNA, Skåne 1803, broderad, grönt ylle med polykroma broderier, dekor av blomsterkrans, hörnblommor, ranka och "År 1803 MMD B", 55x87,5 cm
Slitage, smärre fläckar, äldre malskador och lagningar
732041
2020-02-02