Åkdyna Skåne

Åkdyna Skåne
Åkdyna Skåne
Åkdyna Skåne
Åkdyna Skåne

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKDYNA, Skåne 1803, broderad, grönt ylle med polykroma broderier, dekor av blomsterkrans, hörnblommor, ranka och "År 1803 MMD B", 55x87,5 cm

Slitage, smärre fläckar, äldre malskador och lagningar

732041

2020-02-02