Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets mitt, Belgien, dubbelpipig, graverat boxlås, nätskuren kolv, liège-märkt, längd ca 20 cm

Slitage

732043

2020-02-02