Handspeglar i teak

Handspeglar i teak
Handspeglar i teak
Handspeglar i teak
Handspeglar i teak
Handspeglar i teak
Handspeglar i teak
Handspeglar i teak
Handspeglar i teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANDSPEGLAR, 2 st, teak, 1900-talets andra hälft, längd ca 37 cm

Slitage, en med fläckigt glas

732051

2020-02-02