Gustaf Theodor Wallén oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF THEODOR WALLÉN (1860-1948): olja på duk, otydligt signerad, skärgårdsmotiv, 43 x 62 cm.

Mindre krackelyr.

732062

2020-02-16