Oljemålning Herman Österlund

Oljemålning Herman Österlund
Oljemålning Herman Österlund
Oljemålning Herman Österlund
Oljemålning Herman Österlund
Oljemålning Herman Österlund
Oljemålning Herman Österlund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1883-1964): Motiv från Kungsparken i Malmö, signerad Herman Österlund, olja på duk. ca 70x86 cm

732077

2020-02-03