Alf Wallander

Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF WALLANDER, "Trollslända", kaffeservis, 5 dl dlr, Rörstrand, 1900-talets början, bestående av: 2 moccakoppar med fat, sockerskål ,med lock, 2 gräddkannor i varierande storlek, höjd ca 5-9 cm

Sockerskål med lagning på hänkel

732083

2020-02-03