Efter Fernand Leger

Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER, efter, "Nature Morte Aux Deux Poupees", signerad i trycket , färglitografi, spår av blindstämpel Maeght Paris, bladmått ca 54x70 cm

732092

2020-02-03