Berta Hansson

Berta Hansson
Berta Hansson
Berta Hansson
Berta Hansson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): "Hans", signerad Berta Hansson, numrerad 40/100, litografi, bildyta ca 26,5x19,5 cm

732098

2020-02-03