Volvo-modeller
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSBILAR, 8 st volvo-modeller, bl.a. Somerville och Robeddie, England, Metall och plast, längd 10-13 cm, 1900-talets andra hälft.
Slitage med märken och färgbortfall. Ställvis dekor/detaljbortfall.
732103
2020-02-16