Volvo-modeller

Volvo-modeller
Volvo-modeller
Volvo-modeller
Volvo-modeller
Volvo-modeller
Volvo-modeller

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBILAR, 8 st volvo-modeller, bl.a. Somerville och Robeddie, England, Metall och plast, längd 10-13 cm, 1900-talets andra hälft.

Slitage med märken och färgbortfall. Ställvis dekor/detaljbortfall.

732103

2020-02-16