Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAVYER, 2 st., 1700-tal, i samtida gustavianska ramar, föreställande Frédéric II de prusse, Vilhelm IV av Oranien, rammått ca 47x36 cm

Proveniens: Emanuel Cederström (Krusenbergs herrgård)

En med mindre hål

732108

2020-02-03