Gravyrer
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAVYER, 2 st., 1700-tal, i samtida gustavianska ramar, föreställande Frédéric II de prusse, Vilhelm IV av Oranien, rammått ca 47x36 cm
Proveniens: Emanuel Cederström (Krusenbergs herrgård)
En med mindre hål
732108
2020-02-03