Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTT, föreställande Curt von Stedingk (1746-1837), litografi, i samtida förgylld ram, rammått ca 53x47 cm

Proveniens: Emanuel Cederström (Krusenbergs herrgård)

732121

2020-02-03