Bordslyster

Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSKANDELABER, 1800/1900-tal, för 5 ljus, delvis förgylld metall, alabaster och glasprismor, höjd ca 44 cm

Slitage

732122

2020-02-03