Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 24 dlr, silver, 1900-talets, bl a modeller "Disa" och "Sachisk", soppskedar, förrättsgafflar, kaffeskedar, total vikt exkl. kniv ca 554 g

Bruksslitage

732136

2020-02-09