Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, björk, 15 lådor, flankerad av 2 hyllplan, höjd ca 145, 100x40 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken, fanérskador

732151

2020-02-12