Bengt Ellis

Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis
Bengt Ellis

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BENGT ELLIS (1923-2006): Renar, signerad Ellis, olja på duk, ca 34x49 cm

Zustandsbeschreibung

732179

2020-02-03