Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BENGT ELLIS (1923-2006): Renar, signerad Ellis, olja på duk, ca 34x49 cm
Zustandsbeschreibung
732179
2020-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner