Paul Jonze

Paul Jonze
Paul Jonze
Paul Jonze
Paul Jonze
Paul Jonze
Paul Jonze

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL JONZE (1883-1973): "Sommardag i kesuvallen", signerad och daterad Jonze 1947, olja på pannå, ca 47x59 cm

732183

2020-02-03