Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SLAGBORD, "Maria Flap", Bruno Mathsson, formgivningsår 1936, teak, höjd ca 74, 24x90 total längd ca 280 cm
Skador: bordsskivan med fläckar, mindre märken och slitage
732184
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här