Robert Lundberg

Robert Lundberg
Robert Lundberg
Robert Lundberg
Robert Lundberg
Robert Lundberg
Robert Lundberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT LUNDBERG (1861-1903): Åre, signerad och daterad Rob. Lundberg -90 olja på pannå, ca 22x34 cm

732187

2020-02-03