Tamburmajor i järnsmide

Tamburmajor i järnsmide
Tamburmajor i järnsmide
Tamburmajor i järnsmide
Tamburmajor i järnsmide
Tamburmajor i järnsmide
Tamburmajor i järnsmide

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, järnsmide, 1900-talets andra hälft, detaljer i mässing, bemålad i svart, höjd ca 190 cm

Smärre slitage

732189

2020-02-08