Hilding Linnqviust

Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust
Hilding Linnqviust

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Stilleben mongramsignerad, akvarell på papper, ca 29x35 cm

732190

2020-02-03