Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
KARL ANDERSSON & SÖNER, 6 st stolar, efter en modell av Carl Malmsten, furu, etikettmärkt Karl Andersson & söner, stolarnas höjd 78 cm
Skador: Slitage och märken, några ryggar behöver limmas om
732194
2020-02-02