Dawid

Dawid
Dawid
Dawid
Dawid

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949): Sko, signerad och daterad 2016, 3/25, fotografi, 3/25, bildmått 15x23 cm

732196

2020-02-03