Acke Åslund

Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Arbetshäst i vinterlandskap, signerad och daterad 1931, olja på pannå, ca 42x59 cm

732209

2020-02-03