Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
ANDERS PEHRSON, "Supertube", Ateljé Lyktan, kromad metall i vit, diameter ca 9 cm, längd 100 cm
Bruksslitage, smärre repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
732210
2020-02-12