Skl Tapio

Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio
Skl Tapio

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, "Lompolo", skål, Iittala, Finland, design 1966, gjuten och delvis slipad dekor, modellnummer 3560, signerad TAPIO WIRKKALA 3560, höjd 8,5 cm, diameter 28 cm

Nagg

732218

2020-02-03