Lage Lindell, Figurkomposition, färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 31/60, färglitografi, 37 x 24 cm

Ej examinerad ur ram

732245

2020-02-03