Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, ram av kromad metall samt mässing, ca 120 x 120 cm.

Slitage.

732246

2020-02-14