Mina Carlsson-Bredberg

Mina Carlsson-Bredberg
Mina Carlsson-Bredberg
Mina Carlsson-Bredberg
Mina Carlsson-Bredberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSSON-BREDBERG, Mina (1857-1943): Landskapsstudie, monogramsignerad, olja på duk 67x91 cm

732251

2020-02-02