Tore Eldh 2 par ljustakar samt skål
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORE ELDH, 5 dlr, 2 par ljusstakar samt 1 skål, silver, K&EC Göteborg 1961-1966, ljusstakar med fylld botten, signerade, höjd skål ca 4,3 cm, höjd ljusstakar ca 8,5 cm
Smärre slitage, repor
732252
2020-02-12