Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLGA SMIRNOVA (född 1954): Sommarblomster, signerad, daterad a tergo 2004, olja på duk, 98x83 cm, oramad
732253
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här