Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1940/50-tal, teak, inuti med speglar och hyllor, höjd ca 87 samt 83x37 cm

Bruksslitage, smärre repor

732269

2020-02-05