Peter Dahl Operabaren färglitografier
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): "Operabaren", fyra färglitografier, signerade och numrerade Peter Dahl 339/375, ca 43x57 cm, omfattar: Eftermiddag, Ingen man känner, Kanske känner man någon, Man känner allt för många
732270
2020-02-04