Peter Dahl Operabaren färglitografier

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Operabaren", fyra färglitografier, signerade och numrerade Peter Dahl 339/375, ca 43x57 cm, omfattar: Eftermiddag, Ingen man känner, Kanske känner man någon, Man känner allt för många

732270

2020-02-04