Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, ca 153x75 cm

Bruksslitage, bortfall, sprickor i pastellage

732271

2020-02-03