Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): "Dan före dan", monogramsignerad samt daterad 76, olja på duk, ca 61x74 cm
732274
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här