Sylvia Stave

Sylvia Stave
Sylvia Stave
Sylvia Stave
Sylvia Stave
Sylvia Stave
Sylvia Stave
Sylvia Stave
Sylvia Stave

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYLVIA STAVE, coctailshaker, 2 st., nysilver, CG HALLBERG, 1930-tal, höjd ca 21-22 cm

Slitage

732275

2020-02-03