Banketter

Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETTER, 1 par, omkring 1900, Karl Johanstil, betsade, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar, slitage

732287

2020-02-03