Takkrona Frankrike

Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike
Takkrona Frankrike

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKKRONA, bronserad metall, 12 ljusarmar samt bladverk och rosor i porslin, Frankrike, 1900-tal, H ca 70 cm, Diam ca 80 cm

Skador: Nagg på rosor förekommer

732292

2020-02-02