1-par ljuskronor

1-par ljuskronor
1-par ljuskronor
1-par ljuskronor
1-par ljuskronor
1-par ljuskronor
1-par ljuskronor

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONOR, 1-par, slutet av 1900-talet, förgylld mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 50, diamater ca 40 cm

Fungerar enligt uppgift, Smärre slitage

732295

2020-02-12