Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HATTHYLLA / KLÄDHÄNGARE, aluminium och björk, funkis, 1900-talets mitt, längd 80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
732304
2020-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner