Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, sänggavlar, två par, Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, stomme i mahogny samt flätad rotting, bredd ca 100 cm
Mindre skador kring rotting vid ändgavlar
732308
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här