Josef frank sänggavlar

Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar
Josef frank sänggavlar

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, sänggavlar, två par, Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, stomme i mahogny samt flätad rotting, bredd ca 100 cm

Kuntoraportti

Mindre skador kring rotting vid ändgavlar

732308

Päivämäärä:

2020-02-12