Josef frank sänggavlar
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, sänggavlar, två par, Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, stomme i mahogny samt flätad rotting, bredd ca 100 cm
Kuntoraportti
Mindre skador kring rotting vid ändgavlar
732308
Päivämäärä:
2020-02-12