Edition Amour Rolex Oyster Perpetual datejust
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, datum, skruvkrona, urtavla original med diamant index, jubileelänk ref nr. 62523D.18/S12/468B, ref nr. 69173, serie nr. S.435349, diam ca 26 mm, box med inredning, ytterkartong, manual, originalcertifikat, servicekvitto daterat 2018 samt 6 extra länkbitar medföljer
Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
732313
2020-02-09