Stig borglind etsning
2020-02-11
732314
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Sommarlandskap, signerad Stig Borglind, etsning, 24x33,5 cm
Ej examinerad ur ram, aningen gulnad