Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-tal, träskuren dekor, klädd med tyg "Folklore", design Gocken Jobs, Jobs handtryck, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, tyget med obetydligt slitage, omklädd
732315
2020-02-06