Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIOLIN MED 2 STRÅKAR, violin 1800-tal, stråkar 1900-tal, i etui

Renoverad, slitage

732331

2020-02-03