Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Figurkomposition med häst och vagn, blandteknik, monogramsignerad och daterade jan 1918, ca 33,5x27 cm
Ej examinerad ur ram
732333
2020-02-12