Väggplakett

Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPLAKETT, Östergötlands landskapsvapen med krona, målad, förgylld och försilvrad brons, på träplatta, mått 27x15 cm

Mindre färgbortfall och krackelyr

732346

2020-02-17